مقایسه املاک

قوانین و مقررات تبریز سوئیت

قوانین و مقررات تبریز سوئیت

شرایط رزرو اینترنتی
قوانين رزرو

۱- صحت و سقم اطلاعات درج شده واحد های اقامتی و كليه اطلاعات و مشخصاتي كه از واحد های اقامتی اعم از : نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرويس، وجود صبحانه، براي اتاق ها، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و كليه امكانات و تجهيزاتي كه بر روي سايت tabrizsuite.ir قرار دارد، عينا از میزبان محترم مربوط استعلام شده است و شبكه عينا مطالب را در سايت نمايش داده است، كليه مسئوليت هاي مربوط به اطلاعات بر عهده میزبان مورد نظر مي باشد.شما كاربر گرامي در صورت ايجاد كوچكترين شك و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روي سامانه رزرو مي توانيد، قبل از اقدام به رزرو واحد اقامتی مربوطه، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد.و از انجا كه بر اساس سياست كاري شبكه هيچ اطلاعات تماسي از واحد های اقامتی عضو سامانه بر روي سايت ها قرار نمي گيرد،شما مي توانيد از درگاههاي ديگر اطلاعاتي، اقدام به پيدا نمودن شماره هاي تماس واحدهای اقامتی مورد نظرتان نماييد.

۲- كليه رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي و تلفنی انجام شده و يا آنهايي كه در مرحلة نهايي با مجوز و تاييد نهايي مركز ، نهايي مي گردند با مسئوليت اين مركز تعيين جا و نهايي گرديده اند ، ليكن در مواردي نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت اداری پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل اشتباهات واحد های اقامتی ، مشاهده خرابي و مشكلات رزرو شده ، دلايل امنيتي در واحد های اقامتی بدليل همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز و يا كارمندان رزرواسيون واحد های اقامتی وجود خواهد داشت ، كه در اين موارد سعي مي گردد واحد اقامتی ديگري در همان زمان براي مسافر تهيه شده و يا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در اين موارد مسافر حق هيچگونه اعتراضي به اين مركز را نخواهد داشت.
۳- در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، واحد اقامتی براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.
۴- همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به واحد اقامتی الزامی است و سامانه تهران دلوکس هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.
۵- شرط استفاده از واحد های اقامتی داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارایه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراحعه به واحد اقامتی الزامی است.
۶- پذیرش خانمهای مجرد بدون همراهی مرد محرم در واحد اقامتی امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه سفر جهت شرکت در امتحان , کنکور , مسابقه و…. ویا ماموریت اداری به استناد گواهی لازم امکانپذیر است .
۷- زمان تحویل و یا تخلیه واحد اقامتی مطابق با قانون آن واحد اقامتی می باشد در صورت نیاز به تحویل واحد اقامتی زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.
۸- تمامی هماهنگی های قبلی جهت شرایط خاص باید در واچر مسافر ( تاییدیه رزرو ) ثبت گریده باشد در غیر قابل قبول نخواهد بود.
۹- در صورت پرداخت به روش غیر اینترنتی بدلیل نامشخص بودن واریز کننده فورا باید پس از واریزی اعلام گردد و تاییدیه رزرو دریافت گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه پرتال تهران دلوکس نخواهد بود.
۱۰- اين پرتال بدلیل نسبی بودن خدمات هيچگونه مسئوليتي در قبال مواردي مانند استقبال در فرودگاه و راه آهن ، كيفيت اتاق ، كيفيت غذا و خدمات واحد اقامتی و غيره را ندارد .
۱۱- قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفا به واچر ( تاییدیه رزرو ) مستند خواهد بود و شرایطی غیر از این رسمیت نخواهد شد در صورتی که در تاییدیه رزرو موارد درخواست شده شما ذکر نشده است فورا پیگیری نمایید.
۱۲- سایر قوانین مطابق با قانون رزرو هتل ها در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع مرتبط می باشد.
۱۳- سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.
۱۴-مسائل ایمنی : میزبان محترم می باست تمام ملزومات مورد نیاز ایمنی جهت واحد اقامتی را تهیه و در اختیار مهمان قرار دهد و مهمان نیز پس دریافت واحد اقامتی اقرا نموده است که کلیه ملزومات ایمنی را دریافت نموده است و در مدت زمان اقامت مهمان تمامی مسائل ایمنی بر عهده مهمان می باشد و هیچ گونه مسئولیتی چه از جانب مهمان چه از جانب میزبان بر عهده پرتال تبریز سوئیت نمی باشد .

قوانين لغو رزرو توسط میهمان
۱- میهمانان محترمی که به هر دلیل از انجام سفر منصرف می گردند باید در اسرع وقت کنسلی رزرو خود را به اپراتور پشتیبان رزرو خود اطلاع دهند که در هر زمانی و تحت هر عنوانی کنسلی صورت پذیرد مبلغ کنسلی درهر رزرواسیون مشخص می شود ودرصورتی که رزرو فاقد کنسلی باشد کل مبلغ اجاره توسط میزبان اخذ می گردد ضمنا مبلغ ۱۰ درصد از کل رقم رزرو به عنوان کارمزد پرتال کسر می گردد.

۲-رزرو های نوروزی و رزروهای ایام پیک (تابستان،تعطیلات ،اعیاد،شهادت ائمه اطهار و…ایام پیک می باشد) به هیچ عنوان کنسل نمی شود و هیچ مبلغی به مسافر عودت داده نمی شود.

توجه :
كساني كه به هر شكل در سامانه رزرو ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند ، اعم از ايجاد رزروهاي موقت متعدد يا تماسهاي تلفني و غيره ، با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا ( پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ) برخورد جدي صورت گرفته و مراتب جهت پيگيري به دستگاه قضايي ارجاع خواهد شد.

img

مدیرسایت

  مطالب مرتبط

  ۲۰ نکته برای رفتن به طبیعت

  سفر‌های طبیعت گردی، فرهنگ، اصول و شرایط خاص خود را...

  ادامه مطلب
  توسط مدیرسایت

  منشور مسئولیت میزبان

  منشور مسئولیت میزبان ۱٫ مفتخریم که با ارائه خدمات...

  ادامه مطلب
  توسط مدیرسایت

  نمونه قرارداد اجاره نامه کوتاه مدت

  ماده ۱ : طرفين قرارداد ۱-۱- موجر ……………  فرزند ………....

  ادامه مطلب
  توسط مدیرسایت

  پیوستن به گفتگو

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  Call Now Button